Phimed – Recepta na Twoje Finanse

logo 3

Poznaj nasz zespół!

a21-min

Piotr Bralewski

Współtwórca i koordynator merytoryczny PhiMed

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku lekarskim. Aktywny działacz Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy. Specjalizuję się w tworzeniu zabezpieczenia odpowiedzialności cywilnej lekarzy i lekarzy dentystów oraz pozostałych zawodów branży medycznej.

72-min

Kornel Hanasz

Współtwórca i koordynator operacyjny PhiMed

Swoją przygodę z finansami jako praktyk rozpocząłem w 2017 roku i kontynuuję ją nieustannie do dzisiaj. Wcześniej zdobywałem wiedzę w tym zakresie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, który ukończyłem z tytułem magistra.  Specjalizuję się w zakresie ubezpieczeń na życie, planowania oszczędności, inwestycji, czy w kwestiach kredytowych. 

54-min

Mikołaj Idziaszczyk

Współtwórca i menadżer zespołu PhiMed

Od lat systematycznie rozwijam swoje umiejętności w zakresie doradzania klientowi w doborze dopasowanych i spersonalizowanych umów finansowych. Moją specjalizacją jest analiza obecnych umów. a następnie ich optymalizacja. Zajmuję się szeroko pojętym doradztwem w dziedzinie ubezpieczeń osobowych, majątkowych oraz kredytów. 

18-min

Magdalena Farat

Specjalista ds. zabezpieczenia majątku

Obsługuję różnego rodzaju ubezpieczenia, w tym ubezpieczenia na życie, firmowe oraz OC zawodowe. To właśnie różnorodność tych ubezpieczeń czyni moją pracę tak urozmaiconą i interesującą oraz wymaga ode mnie innego podejścia i wiedzy specjalistycznej. Priorytetem jest dla mnie pełne zrozumienie indywidualnych potrzeb każdego klienta, aby móc dostarczyć najlepsze rozwiązanie ubezpieczeniowe.

Ola (7)-min

Aleksandra Batko

Specjalista ds. zabezpieczenia majątku

Jako agent ubezpieczeniowy pracuję od 2017 roku. To co sprawia, że ta praca jest dla mnie wyjątkowa to brak monotonii i ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Zajmuję się ubezpieczeniami komunikacyjnymi, firmowymi, nieruchomości czy OC zawodowym. 

Aneta Matoga

Aneta Matoga

Specjalista ds. obsługi klienta

Praktyczne doświadczenie wynikające z codziennej pracy i wiedza teoretyczna, zdobyta na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, pozwalają mi na kompleksowe doradztwo finansowe. Najbardziej satysfakcjonuje mnie pomoc klientom w zgromadzeniu środków na realizację planów i marzeń- a więc w systematycznym oszczędzaniu. Doradzam również w zakresie ubezpieczeń (m.in. OC lekarza) i kredytów.

Dominik Chmiel

Dominik Chmiel

Specjalista ds. obsługi klienta

Jestem doświadczonym i zaangażowanym agentem ubezpieczeniowym, specjalizującym się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań ubezpieczeniowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Posiadam solidną wiedzę z zakresu ubezpieczeń, a moje umiejętności komunikacyjne i interpersonalne pozwalają mi skutecznie budować trwałe relacje z klientami.

Scroll to Top